GieraDesign na targach Warsaw Home 2021

GieraDesign na targach Warsaw Home 2021

linia

Targi Warsaw Home & Contract 2021 za nami, ale będziemy wspominać je jeszcze długo. Ilość gości przerosła nasze oczekiwania! Dziękujemy Wam za tak liczne odwiedziny naszego stoiska, zachwyty, komplementy i te wszystkie miłe słowa, które wynagrodziły nam tygodnie ciężkiej pracy, jaką włożyliśmy w przygotowania. Naprawdę warto było zarwać te wszystkie noce :) Cudownie było poznać wielu z Was w końcu osobiście i móc zamienić przynajmniej kilka słów.

 

Ekspozycja GieraDesign na targach Warsaw Home 2021

Stoisko targowe GieraDesign na targach Warsaw Home 2021

linia

 Tłumy odwiedzających na targach są dowodem na to, że po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią wszyscy odczuliśmy tęsknotę za spotkaniami i rozmową twarzą w twarz. Można było to zobaczyć na naszym stoisku, która przeżywało momentami prawdziwe oblężenie :) Jeśli jednak nie mogliście być na Warsaw Home&Contract, nie udało Wam się nas odwiedzić, przeczytajcie i zobaczcie naszą fotorelację :)linia

Ekspozycja GieraDesign na targach Warsaw Home 2021

Stoisko targowe GieraDesign na targach Warsaw Home 2021

linia

Nasze targowe premiery

Jak zawsze na targach Warsaw Home 2021 zaprezentowaliśmy nasze nowości i niezmiernie nam miło, że spotkały się one z bardzo dobrym przyjęciem.

linia

Nowe modele luster GieraDesign

Nowości targowe GieraDesign

linia


Zarówno lustrzane dekoracje z kolekcji Sign, jak i klasyczne, ponadczasowe lustra w mosiężnych ramach z serii Credo zdobyły pochlebne opinie. Bardzo duże wrażenie na naszych gościach wywarła kolekcja luster Cosmic, którą zaprojektowało dla nas Studio Szpunar (czyli Kamila Niedźwiedzka i Nikodem Szpunar). Nieskromnie przyznamy, ze spodziewaliśmy się tego, że będą wzbudzały zainteresowanie :) No i oczywiście narożne lustro Plama no.4 Corner, które witało przy głównym wejściu na naszą ekspozycję, zrobiło prawdziwą furorę.

linia

Kolekcja podświetlanych luster Luna, o geometrycznych kształtach, inspirowanych wyglądem księżyca w różnych jego fazach i pozycjach na niebie, to kolejna nasza nowość zaprezentowana na tegorocznych targach Warsaw Home.

 

 

Lustra Luna - nowości targowe GieraDesign

Nowości targowe GieraDesign


Zaprezentowaliśmy również lustra Grand i Mille, które powstały z myślą o miłośnikach wnętrz w stylu Grandmillennial. Co wcale nie znaczy, że modele te nie wpiszą się równie doskonale we wnętrza klasyczne czy retro.

linia

Lustra o organicznych kształtach z serii Plama to nasz bestseller od dłuższego czasu. Wychodząc naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu naszych klientów nieregularnymi liniami, zaprezentowaliśmy na targach modele: Plama no. 4 i no.5, które powiększyły tę kolekcję.

Nowości targowe GieraDesign

Lustro Plama no.4 - nowość GieraDesign

linia

Trudno było nie pochwalić się zdobytą w tym roku prestiżową nagrodą Must Have dla kolekcji luster Novi - poświeciliśmy im więc dużą ścianę, aby móc zaprezentować dostępne wariacje kolorystyczne. Pokazaliśmy również wersje podświetlane luster, które bez LED już od dawna są znane i cenione przez naszych klientów.

Kolekcja Novi nagrodzona tytułem Must Have 2021 na targach Warsaw Home
Kolekcja Scandi i nowość Scandi LED
Nasze bestsellery i nowość - lustra podświetlane LED

 

linia

Opinie o nas
i naszej ekspozycji

Zainteresowanie naszą ekspozycją przejawiało się w dziesiątkach relacji w mediach społecznościowych, na których oznaczono nasze stoisko. Wielu z Was wskazało nasze stoisko, jako najbardziej interesujące na tegorocznych targach Warsaw Home :)

linia

Opinie o naszej wystawie w relacjach z Warsaw Home 2021

Opinie o naszej wystawie w relacjach z Warsaw Home 2021

linia


Drodzy Goście, jeszcze raz bardzo Wam wszystkim dziękujemy za komplementy na temat naszych luster, za przemiłe i merytoryczne rozmowy, za wspólnie spędzony czas na naszym stoisku.

linia

A co nam wpadło w oko na innych stoiskach?

Trudno wymienić wszystko co nam się podobało, pokażemy więc nasz bardzo subiektywny wybór ciekawych produktów i zauważalnych wnętrzarskich trendów.

linia

Sploty na targach Warsaw Home 2021

Sploty na targach Warsaw Home 2021

linia


Misterne sploty. Chyba nikt nie przeszedł obojętnie obok ekspozycji SPLOT. To folklor w nowoczesnym wydaniu, meble, w których połączono rękodzielniczy sznyt ze współczesnym designem. Zauroczyły nas ręcznie robione fronty, wykonane w technice inspirowanej podlaskimi wyplotami stosowanymi w koszach czy ogrodzeniach.

Pap Deco - nowości targowe Warsaw Home 2021

 

 

Mosiądz wciąż na topie. Mosiężne uchwyty od PAP DECO znamy i cenimy od lat. Jak zwykle jednak zachwycili nas swoimi nowościami.

Pap Deco - nowości targowe Warsaw Home 2021

Ekspozycja Lekko na targach Warsaw Home 2021

 

 

Uwielbiamy organiczne formy, zaoblenia oraz łuki w różnych postaciach. Na targach było je widać wszędzie!

Opływowe linie miały kanapy BEFAME, krzesła THE GOOD LIVING &CO, stołki i stoliki BUUM. Łuki i owalne pojawiły się także w lampach UMMO czy modnych przeszkolonych ściankach działowych LEKKO. Wygląda na to, że te miłe dla oka formy mają szansę opanować nasze domy i obalić dyktaturę kątów prostych :)

 

linia

Relacja z targów Warsaw Home 2021 - modne łuki i zaoblenia

Relacja z targów Warsaw Home 2021 - modne łuki i zaoblenia

linia

linia

Wielki powrót koloru. Zauważyliście pewnie, jak my, że wyraziste kolory wracają do wnętrzarskich trendów, co nas zresztą bardzo cieszy :) Co prawda najczęściej nieco zgaszone, przybrudzone, jednak wprowadzają do wnętrz nową energię.
Przykłady? Barwne fronty NJUFRONT,  meble TON czy fotele VANK.

 

Relacja z targów Warsaw Home 2021 - kolory

Relacja z targów Warsaw Home 2021 - kolory

Relacja z  targów Warsaw Home 2021

linia


Lubimy też geometryczne wzory, co chyba widać również w naszych ostatnich projektach, więc nie dziwne, że w oko wpadły nam graficzne dywany FARGOTEX, zjawiskowe kilimy SPLOTKILIM czy oryginalne zagłówki BUUM.

linia

Relacja z targów Warsaw Home 2021 - wzory

linia

 

 

 

Siła natury i trend eko. Nadal mają się świetnie drewno i sklejka (spójrzcie tylko na meble NUDO DESIGN i BELIF, TABANDA czy HALMAR). Do tego plecionka wiedeńska, która przeżywa swój renesans (krzesło PAGED).
Odkryciem było dla nas, co można zrobić z fusów po kawie - lampy! (Coffe Latte marki SOOA)

Wtedy drewno - nowości targowe Warsaw Home 2021

lampy z fusów po kawie - nowości targowe Warsaw Home 2021

linia

Relacja z targów Warsaw Home 2021 - Paged

 

relacja z targów Warsaw Home

linia

 

 

Relacja z targów Warsaw Home 2021 - Tabanda

Relacja z targów Warsaw Home - Nudo Design

linia

linia

Nietuzinkowe dekoracje. 
Miłośnicy maksymalizmu również mogli znaleźć coś dla siebie. Na przykład niezwykle ozdobne abażury LAS PLUMAS, pięknie rozpraszające światło lampy AROMAS, czy takie o wręcz zabawnych kształtach, np. Bociany MIGALOO HOME.

 

A, że siła tkwi w detalu, warto przyjrzeć się nawet tak drobnym obiektom jak gałki do mebli DOT MANUFACTURE i dostrzec małe dzieła sztuki.

 

Relacja z targów Warsaw Home 2021 - Las Plumas

Relacja z targów Warsaw Home 2021 - dekoracje

linia


I na koniec – marzenie chyba każdego rodzica – mobilny boks akustyczny ;)
My przyznajemy się bez bicia, że czasem by się przydał i w domu i w pracy 🙈

linia

Ekspozycja VANK na targach Warsaw Home 2021

linia

linia

Linia szara

ⓒ Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zdjęć oraz wszelkich treści tego serwisu bez zgody GieraDesign. Zabrania się kopiowania i sprzedaży wzorów luster.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl