Czas realizacji zamówienia

Wszystkie oferowane w naszym sklepie lustra wykonujemy sami na zamówienie. Nie sprzedajemy gotowych sprowadzanych produktów. Dzięki temu każdy model możesz zamówić dowolny wymiar. W naszej pracowni lustra składamy ręcznie, aby zagwarantować ich najwyższą jakość i precyzję wykonania. Dlatego warto na nie kilka dni poczekać.

Jak długo muszę czekać na moje lustro?

Czas realizacji jest różny dla różnych modeli luster i podany jest przy każdym produkcie. Zazwyczaj to 7 do 14 dni roboczych od dnia otrzymania wpłaty. Pracujemy od poniedziałku do piątku i te dni liczymy jako robocze.

  • 7 dni roboczych - w takim czasie wysyłamy prostokątne i okrągłe lustra szlifowane bez żadnych dekoracji.
  • 10 dni roboczych - to czas realizacji większości oferowanych przez nas modeli.
  • 14 dni roboczych - tyle czasu rezerwujemy sobie na wykonanie bardziej skomplikowanych modeli, wymagających kilku etapów prac.

Jaki jest czas realizacji zamówień niestandardowych?

Czas realizacji luster niestandardowych określamy indywidualnie wraz z wyceną.

Modele całoszklane i mozaikowe. Jeśli chcesz zamówić jeden z modeli oferowanych przez nas w sklepie, ale w innym wymiarze, wówczas jego czas realizacji najczęściej (ale nie zawsze) jest taki sam, jak ten podany na stronie danego lustra.
PRZYKŁADOWO: Lustro Modern Line dostępne w standardzie w wymiarze 90 cm i ma zadeklarowany czas realizacji 10 dni roboczych. Zamawiając to lustro w innym wymiarze możesz się spodziewać realizacji również w ciągu 10 dni roboczych.

W przypadku luster w ramkach lakierowanych, zamówienie niestandardowego wymiaru, koloru lub kształtu może wiązać się ze znacznie dłuższym czasem oczekiwania niż standardowy. Ponieważ wykonanie ramki wymaga zlecenia kilku niezależnych etapów prac w firmach podwykonawczych.

W przypadku wszystkich zamówień niestandardowych szczegóły są ustalane indywidualnie drogą mailową lub telefoniczną.

Czy w czas realizacji wliczony jest czas dostawy?

Nie. Deklarowany czas realizacji, to czas jaki potrzebujemy aby wykonać i przygotować twoje lustro do wysyłki. Sprawdź jakie są czas i koszty dostawy. >

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium