Formy płatności

Linia górna

ikona przelew

Przelew na konto bankowe

Zamówienie możesz opłacić wykonując samodzielnie przelew bezpośrednio ze swojego konta bankowego. Zamówienie jest przekazywane do realizacji z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym.

Wpłaty prosimy kierować na konto:
GieraDesign Michał Giera
mBank 42 1140 2004 0000 3602 7465 7626

kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK
IBAN: PL42 1140 2004 0000 3602 7465 7626

Linia

Ikona płatności online

Przelew online

To najszybsza i najwygodniejsza forma płatności. Przelewy wykonane online są księgowane natychmiast i zamówienie od razu jest przyjmowane do realizacji. Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)

Logotypy obsługiwanych banków

Linia

Ikona pobranie

Za pobraniem

Wybierając przesyłkę kurierską pobraniową masz możliwość zapłaty u kuriera w chwili odbioru przesyłki. Za zamówienie możesz zapłacić gotówką lub kartą płatniczą. Przesyłki kurierskie o standardowych gabarytach wysyłamy za pośrednictwem firmy DPD i w przypadku tej firmy kurierskiej istnieje możliwość płacenia kartą u kuriera. W przypadku dużych paczek wysyłanych za pośrednictwem innych firm kurierskich nie gwarantujemy możliwości płatności kartą u kuriera.

Linia

Ikona gotówka

Płatność przy odbiorze

W przypadku odbioru osobistego istnieje możliwość zapłaty gotówką, tylko w przypadku jeśli faktura zakupu jest wystawiona na firmę. Jeśli zakup jest na osobę prywatną cała kwota musi zostać wpłacona na konto. 

Linia

Ikona karty

Karty płatnicze

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium