Lustra Scandi – renoma i jakość

Kolekcja luster Scandi to oryginalny polski produkt opracowany w pracowni GieraDesign. To szeroka gama najwyższej jakości renomowanych zwierciadeł dedykowanych do nowoczesnych wnętrz – od salonu po łazienkę. Linia Scandi to lustra nowoczesne i zarazem ponadczasowe, proste i piękne, która obejmuje obecnie 16 wzorów i wariantów kolorystycznych: 

Lustra Scandi to gwarancja najwyższej jakości

Oryginalne lustro Scandi to projekt opracowany przez GieraDesign w 2015 roku. Jego minimalistyczny i ponadczasowy wygląd spotkał się z ogromnym uznaniem klientów i architektów. Rodzina luster Scandi wyróżnia się nie tylko dobrym designem, ale również wysoką jakością, którą często podkreślają ich nabywcy. Produkujemy je sami, w całości w Polsce, i składamy ręcznie z dużą dbałością o szczegóły.

 • Ramy luster Scandi odznaczają się wysokiej jakości materiałem i szlachetnym matowym wykończeniem powierzchni. Wszystkie ramki produkujemy z wodoodpornej płyty MDF, która następnie jest dwukrotnie podkładowana i dwukrotnie lakierowana twardym lakierem poliuretanowym. Mocno matowe wykończenie powierzchni podnosi poprzeczkę, bo wówczas nic nie da się ukryć, ale efekt końcowy jest wart poniesionego wysiłku.
 • W ramy Scandi oprawiamy wysokiej jakości certyfikowane tafle lustrzane produkowane przez belgijską firmę AGC. Wykorzystujemy wyłącznie lustra produkowane w tych europejskich hutach, nie używamy luster sprowadzanych z Chin, odznaczających się krótszą trwałością. Podlew luster zabezpieczony jest teflonem, co chroni je przed korozyjnym działaniem wilgoci i przedłuża nieskazitelny wygląd lustra.

  Deklaracja producenta oraz certyfikat

 • Do klejenia wieszaków i podzespołów używamy specjalistycznych klejów dedykowanych do luster. Zapewnia to należytą przyczepność wieszaków oraz gwarantuje, że na lustrze nie pojawią się plamy spowodowane przez niewłaściwe chemikalia. Nie używamy wieszaków na taśmach samoprzylepnych.
 • Każde lustro Scandi (i nie tylko) zabezpieczone jest od spodu folią wzmacniającą, która zwiększa wytrzymałość lustra na stłuczenie oraz sprawia, że w razie rozbicia, stłuczone kawałki pozostaną w ramie.

Kupując lustro Scandi marki GieraDesign, masz pewność, że kupujesz produkt oryginalny i najwyższej jakości. Na nasze lustra udzielamy dwuletniej gwarancji, a w razie jakiejkolwiek reklamacji, nie musisz szukać producenta za granicą. Jesteśmy tu, na miejscu i nigdzie się nie wybieramy.

Nagrody i renoma luster Scandi

Dobry design oraz wysiłek włożony przez nas w utrzymanie najwyższej jakości produktu sprawiły, że lustra z rodziny Scandi zostały wielokrotnie docenione przez ekspertów. Zdobyły główne nagrody w wielu prestiżowych plebiscytach i konkursach wnętrzarskich. Były również wielokrotnie publikowane na łamach prasy wnętrzarskiej. Oto nagrody dla luster Scandi:

Logotypy konkursów

 • Dobry Design 2019 dla lustra Scandi Slim. Więcej >
 • Must Have 2019 dla lustra Scandi DUO. Więcej >
 • Zaprojektowane po ludzku dla lustra Scandi DUO. Więcej >
 • Łazienka – wybór roku 2019 – dla lustra Scandi DUO. Więcej >
 • Finalista konkursu Dobry Wzór od Instytutu Wzornictwa Przemysłowego dla Scandi DUO. Więcej >
 • Lustra Scandi oraz Scandi DUO w programie Tomasza Pągowskiego „Projekt Lokalny”. Więcej >
 • Lustra Scandi wielokrotnie pokazywano na łamach prasy. Więcej >

Rodzina luster Scandi

Lustra Scandi okrągłe podstawowe

Rama lustra ma 18 mm szerokości i 20 mm głębokości.

separator

Lustra Scandi Slim okrągłe

Rama lustra jest cieńsza – ma zaledwie 10 mm, a tafla szklana jest oprawiana w taki sposób, że jej krawędzie są widoczne. Dla podniesienia estetyki krawędzie szkła są szlifowane i polerowane, dzięki czemu na styku z ramą powstaje piękny błysk.

Zbliżenie ramy lustra Scandi Slim

separator

Lustra Scandi wiszące

To lustra w ramach Scandi zawieszona na paskach lub sznurkach:

separator

Lustro obrotowe Scandi DUO

Niezwykłe obrotowe lustro, wielokrotnie nagradzane za nowatorski pomysł i jakość.

Lustro Scandi DUO

Lustro Scandi DUO obrotowe >

separator

biały pasek

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium