Lustra ogrodowe na Dniach Zieleni Green Days

Lustra ogrodowe na Dniach Zieleni Green Days
Odstęp

Już dziś na Dniach Zieleni Green Days premierę mają nasze nowe lustra ogrodowe. Specjalnie dla OSTO (Ogólnopolski Stowarzyszenie Twórców Ogrodów) zaprojektowaliśmy nowe wzory luster - lustro ogrodowe barokowe i gotyckie.

  • Lustro ogrodowe barokowe obramowane jest metalowym trejażem. Można obsadzić je bluszczem lub kwitnącym pnączem, dzięki czemu pięknie wkomponuje się w architekturę ogrodu. Tworzy złudzenie przejścia do innej części ogrodu.
  • Lustro gotyckie wykonane jest ze sklejki pobielanej lakierobejcą. Zawieszone na ścianie sprawia wrażenie okna. Może być zaskakującą dekoracją ogrodu, ale równie pięknie będzie prezentować się we wnętrzu.

Międzynarodowe Dni Zieleni Green Days w Nadarzynie 7-9 IV, Ptak Warsaw Expo. Tam w labiryntach Ogrodów Historycznych znaleźć możecie nie tylko nasze lustra ogrodowe, ale również wspaniałą zabawę. OSTO prezentuje tam już II odsłonę cyklu Ogrody Historyczne, którego pomysłodawcą i projektantem jest reżyser Mai w Ogrodzie Zbigniew Pachulski. Stworzyli razem przepiękne ogrody w stylach gotyckim, renesansowym i barokowym. Ukazują one piękno minionych epok, ale również podpowiadają, jak przenieść to piękno do swoich współczesnych ogrodów. Praca nad tym projektem była dla nas inspirującą podróżą w czasie. Was również zapraszamy w tę podróż.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl